PASİF GELİR KAZANIN...

BitClub Network olarak, bu ortaya çıkan teknolojinin güvenliğini sağlamak, korumak ve nihai olarak kripto para birimi piyasasından kazanç elde etmek için eğitim sunmak ve hizmet sağlamak üzere yardımcı oluyoruz.  

Hedefimiz, üyelerimize parçası olabilecekleri çok sayıda olanak sunmaktır. Bitcoin kazanmanın temel yöntemlerinden biri madencilik havuzlarıdır. 

Bunlar şu şekilde çalışır... Üç farklı madencilik havuzundan bir pay alabilirsiniz; her havuzdan madenciliği yapılan tüm Bitcoin havuz için uygun olan tüm üyelere ödenir ve üyelerle paylaşılır. Madencilik havuzunun bir payı için 500$, 1.000$ ya da 2.000$ değerinde Bitcoin ödersiniz. 

Alışverişiniz sonucunda 1000 gün boyunca Bitcoin kazanırsınız! Madenciliği yapılan tüm Bitcoin'in ve size yapılan ödemenin belirli bir yüzdesi madencilik maliyetlerinin ödenmesi ve yeni madencilik ekipmanın alınması için kullanılır. 

*Madencilik Havuzu Ödemeleri için Sponsorluk Gerekmez

BİTCLUB MADENCİLİK HAVUZLARI

Madencilik Havuzu #1 -- -- Her pay, yeni Bitcoin madencilik sunucusu alınmak üzere 500$ USD değerindedir. Kazanılan tüm Bitcoin miktarı bu havuzun tüm üyeleri arasında bölünür ve günlük olarak ödenir. Her pay ile %50 kazanç elde edilirken diğer %50, madencilik faaliyetlerine kaynak oluşturmak ve ek madencilik payları almak üzere kullanılır.

Madencilik Havuzu #2 -- Her pay 1.000$ USD değerindedir ve tıpkı Havuz #1'de olduğu gibi kazanılan toplam Bitcoin havuzdaki tüm üyeler arasında paylaşılarak ödenir. Her pay ile %60 kazanç elde edilirken diğer %40, madencilik faaliyetlerine kaynak oluşturmak ve ek madencilik payları almak üzere kullanılır.

Madencilik Havuzu #3 -- Her pay 2.000$ USD değerindedir ve kazanılan toplam Bitcoin havuzdaki tüm üyeler arasında paylaşılarak ödenir. Her pay ile %70 kazanç elde edilirken diğer %30, madencilik faaliyetlerine kaynak oluşturmak ve ek madencilik payları almak üzere kullanılır.

Örnek: Maden #1 kullanıldığında gün sonunda madenciliği yapılan Bitcoin miktarı =1 BTC ve toplam 100 pay söz konusuysa, her pay 0,01 BTC kazanacaktır. Bu miktarın %50'si doğrudan üyeye kazanç olarak ödenir (0,005 BTC) ve geri kalan %50 (0,005 BTC) ise madencilik maliyetleri ve ek pay alımı için kullanılır.  

Yani 1 Bitcoin değeri = 500$ USD ve 1 payınız olması halinde 5$ USD (0,01 BTC) kazanırsınız; bu miktarın 2,50$ USD değerindeki kısmı size ödenirken 2,50$ USD ise sizin adınıza ek pay almak üzere kullanılır. Bu durumda 2,50$'ınızla ek 0,05 pay alırsınız ve bir sonraki gün size kazanç sağlayan toplam 1,005 payınız olur. 

ÖNEMLİ: Alınan her tam pay 1000 gün boyunca geçerlidir. Bu sürenin 1000 gün olarak belirlenmiş olmasının nedeni hesaplamaların sürekli artışı ve matematiğin artışının bir sonucu olarak Bitcoin madenciliğinin (ya da başka bir Kripto Para Birimin) zorlaşması neticesinde daha fazla bilgisayar gücünün gerekli olmasıdır. Bu nedenle bugünkü piyasa durumuna dayalı olarak ideal zaman dilimi olarak 1000 gün tespit edilmiş olup gelecekteki kısmi yeniden pay alımları için bu süre değiştirilebilir.

EN DOĞRU ZAMAN...

Günümüzde neredeyse herkesin Internet erişimi mevcut olup her gün kullanılmaktadır. Internet'in ilk birkaç yılında herkes Internet'i duymuş olmasına rağmen insanlar "ana akım" haline gelene kadar kullanmaktan imtina etmiştir. İşte şimdi de Bitcoin tam bu durumda... Doğru zamanda Internet hakkında şimdi bildiklerinizi biliyor olduğunuzu düşün, doğru zamanda harekete geçerek milyonlar kazanabilirdiniz. 

Bitcoin 2009 yılından bu yana piyasada ve piyasada olmaya devam edecek! 

Bu konuda yatırım yapma fırsatını kaçırmayın, çünkü birileri mutlaka yapacak... Bu kişi neden siz olmayasınız?