BitClub Network ortaya çıkan bu teknoloji için eğitim sunmak, hizmet sağlamak ve nihai olarak kazanç sağlamak üzere yardımcı olmayı amaçlamıştır. 

Hedefimiz, üyelerimize parçası olabilecekleri çok sayıda olanak sunmaktır. Bitcoin kazanmanın temel yöntemlerinden biri madencilik havuzlarıdır.

Şu şekilde olur... Madencilik havuzlarımızın herhangi birinden bir pay alabilirsiniz; her havuzdan madenciliği yapılan tüm Bitcoin günlük olarak size ödenir ve havuz için uygun olan tüm üyelere ödenerek üyelerle paylaşılır. 500$, 1000$ ya da 2000$ değerinde Bitcoin karşılığı paylar alabilirsiniz 

Yapılan tüm alışverişler size ait gerçek madencilik donanımı almak üzere kullanılır. Madencilik ekipmanı modelleri her zaman değişmekte olup elde edeceğiniz karım gücü her siparişte büyük bir değişiklik gösterir.

Satın aldığınız tüm makinelerin mülkiyetini üzerinize alma seçeneğine sahip olursunuz ya da BitClub Network'ün bu makineleri havuzumuzda sizin adınıza çalıştırmasına izin verebilirsiniz. Üyelerimizin büyük bir kısmı daha ucuz, daha verimli ve daha kazançlı olduğu için havuzumuzda çalıştırmayı tercih ederler ancak kendiniz bir madenciyseniz ve donanıma sahip olmak istiyorsanız memnuniyetle size gönderebiliriz. 

Alışverişiniz sonucunda toplam 600 1,000 gün boyunca Bitcoin kazanırsınız! Madenciliği yapılan tüm Bitcoin madencilik masraflarını karşılamak ve yeni madencilik ekipmanı almak üzere kullanılacaktır. Bu oran alım yapılan havuza dayalıdır ve madencilik faaliyetlerimizin temel etkenidir.

*Madencilik Ödemesi Kazanmak için Herhangi Bir Sponsorluk Gerekli Değildir*

BITCLUB MADENCİLİK HAVUZLARI

Madencilik Havuzu #1 -- -- Her pay, yeni Bitcoin madencilik sunucusu alınmak üzere 500$ USD değerindedir. Kazanılan tüm Bitcoin miktarı bu havuzun tüm üyeleri arasında bölünür ve günlük olarak ödenir. Her pay ile %50 kazanç elde edilirken diğer %50, madencilik masraflarına kaynak oluşturmak ve ek madencilik payları almak üzere kullanılır.

Madencilik Havuzu #2 -- Her pay 1.000$ USD değerindedir ve tıpkı Havuz #1'de olduğu gibi kazanılan toplam Bitcoin havuzdaki tüm üyeler arasında paylaşılarak ödenir. Her pay ile %60kazanç elde edilirken diğer %40, madencilik faaliyetlerine kaynak oluşturmak ve ek madencilik payları almak üzere kullanılır.

Madencilik Havuzu #3 -- Her pay 2.000$ USD değerindedir ve kazanılan toplam Bitcoin havuzdaki tüm üyeler arasında paylaşılarak ödenir. Her pay ile %70kazanç elde edilirken diğer %30, madencilik faaliyetlerine kaynak oluşturmak ve ek madencilik payları almak üzere kullanılır.

Örnek: Maden #1 kullanıldığında gün sonunda madenciliği yapılan Bitcoin miktarı =1 BTC ve toplam 100 pay söz konusuysa, her pay 0,01 BTC kazanacaktır. Bu miktarın %50'si doğrudan üyeye kazanç olarak ödenir (0,005 BTC) ve geri kalan %50 (0,005 BTC) ise madencilik maliyetleri ve ek pay alımı için kullanılır. (which are used to buy more equipment) 

Yani 1 Bitcoin değeri = 500$ USD ve 1 payınız olması halinde 5$ USD (0,01 BTC) kazanırsınız; bu miktarın 2,50$ USD değerindeki kısmı size ödenirken 2,50$ USD ise sizin adınıza ek pay almak üzere kullanılır. Bu durumda 2,50$'ınızla ek 0,05 pay alırsınız ve bir sonraki gün size kazanç sağlayan toplam 1,005 payınız olur.

ÖNEMLİ: Alınan her tam pay 600 1,000gün boyunca geçerlidir. Bu sürenin 1,000 gün olarak belirlenmiş olmasının nedeni hesaplamaların sürekli artışı ve matematiğin artışının bir sonucu olarak Bitcoin madenciliğinin zorlaşması neticesinde daha fazla bilgisayar gücünün gerekli olmasıdır. Bu nedenle bugünkü piyasa durumuna dayalı olarak ideal zaman dilimi olarak 1,000 gün tespit edilmiş olup gelecekteki kısmi yeniden pay alımları için bu süre değiştirilebilir. (Piyasa koşullarına bağlı olarak değişebilir)

EN DOĞRU ZAMAN

Günümüzde neredeyse herkesin Internet erişimi mevcut olup her gün kullanılmaktadır. Internet'in ilk birkaç yılında herkes Internet'i duymuş olmasına rağmen insanlar "ana akım" haline gelene kadar kullanmaktan imtina etmiştir. İşte şimdi de Bitcoin tam bu durumda

Bitcoin, Blockchain teknolojisi ve Dijital Para Birimi, Dijital Akıllı Sözleşmeler ve daha fazlasının daha emekleme aşamasındayız. Bu teknoloji, işlerimizi nasıl gerçekleştirdiğimizi, kayıtları depoladığımızı, değerleri transfer ettiğimizi ve henüz daha düşünemediğimiz çok daha fazla şeyi dönüştürme gücüne sahiptir.

Bitcoin varlığını sürdürecek! 

BitClub Network bu teknolojiye yatırım yapmak için gerçek bir fırsat sunmaktadır, piyasada buna benzer herhangi bir şey söz konusu değildir. Günlük olarak dijital para birimi kullanmalarını sağladığımız dünya çapında bir insan ağına sahip olup büyüdükçe üyelerimizin yararlanabileceği yeni gelir akımları oluşturmaktayız. 

Ethereum Madencilik Havuzumuz, Zcash Madenciliği, ClubCoin ve CoinPay Akıllı Ödeme Uygulamasıyla entegrasyon gibi hizmetler üyelerimizin bu hayatta bir defa sahip olunan fırsata yatırım yapmalarını sağlamaktadır. BitClub Network henüz yeni başladı ve gerçek coin kazanma şansınızı kaçırmak istemezsiniz.